3 Liudijimai apie Dievo pagalbą ir ko jie mane mokė

Šiame vaizdo įraše įdomia patirtimi per paskutinę kelionę į Lietuvą. Dalinuosi liudijimais, kaip Dievas man padėjo tais momentais, kai visiškai negalėjau kontroliuoti aplinkybių, ir kaip Jis pasirūpino detalėmis, kurios vaidino labai svarbų vaidmenį. Mano kelionė į Lietuvą 2020 m. Kovo mėn. buvo užpildyta palaiminimais! Tai tik keli iš jų.

Ir ši kelionė dar kartą parodė, kad kai įvykiai ir aplinkybės neveikia taip, kaip norime, reikia neleisti sau grimzti į išgąstį, nepergyventi ir nepanikuoti, o kreiptis į Dievą pagalbos ir tvirtai tikėti, kad Dievas turi viską savo galioje ir pagalba būtinai ateis. Taip pat, yra tiesiog būtina kontroliuoti patį save – savo mąstymą ir tai, kaip mes reaguojame į tai, kas atsitinka – nuo to priklauso LABAI DAUG. Apie tai dalinuosi vaizdo įrašo pabaigoje.

Vaizdo įraše skaičiau iš Biblijos 91 psalmės.

MUZIKA:
Karina Astrauskaite-Shabalt
Shabkari Sax Music
https://www.facebook.com/ShabkariMusic/

Kviečiu pasirašyti į mūsų kanalą YouTube, kad jums praneštų kiekvieną kartą kai išleidžiu naują video. Aš labai būsiu dėkinga už jūsų palaikymą. Pasirašymai, komentarai, patinka/nepatinka daro didelę įtaką algoritmui – tai padės man pasiekti daugiau žmonių liudijimais ir pranešimais, kuriais esu įkvėpta pasidalyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *