3 praktiniai patarimai kaip sėkmingai praeiti kliūčių ir problemų laikotarpį

Kai išgyveni sunkų laiką, kliūtys gali atrodyti per didelės, kad jas įveiktum. Sudėtingose situacijose labai lengva pasiklysti, nes mes natūraliai esame linkę sutelkti dėmesį į sunkumus, nuolat galvodami apie problemą ir tai, kaip yra blogai. Ir dažnai tai yra didžiausias priešas mūsų kelyje siekiant tikslo. Žemiau yra 3 praktiniai patarimai kaip sėkmingai praeiti kliūčių ir problemų laikotarpį.

Visiško susikoncentravimo bei šių trijų dalykų dėka, aš kiekvieną kartą turėjau sėkmingą proveržį. Net ir tais laikais, kai mano gyvenimas buvo ant griūties slenksčio.

1. Nors kliūtys ar problemos nori užkariauti visą tavo dėmesį, visomis išgalėmis stenkis nepamesti iš akių savo tikslo, savo vizijos to, ko tu sieki. Užuot pastoviai galvojęs apie tai, kaip yra sunku, kaip skaudu ir kaip viskas blogai, mintyse pakelk akis aukštyn, pažiūrėk į savo vizijos horizontą. Tikėjimu mintyse pamatyk tai, ko sieki. Įsivaizduok, kokie pokyčiai įvyks tavo versle ir tavo gyvenime. Kaip tai paveiks tavo artimųjų gyvenimą? Kiek gerų pokyčių įvyks, kai tai įvykdysi? Kaip tu jausiesi įveikęs visus sunkumus ir pasiekęs savo tikslą.

2. Ir tada grąžink savo žvilgsnį į dabartį, bet ne tam, kad galvoti apie pačią problemą, o tam, kad ieškoti būdo kaip ją išspręsti. Pervesk savo dėmesį nuo probemos į sprendimą. Ieškok naujų galimybių, ieškok išeities iš šios sunkios situacijos. Surask problemos sprendimą. Išsiaiškink, kaip galėtum įveikti kliūtį.

3. Kai rasi problemos sprendimą, susitelk į tai, ką turi padaryti, kad pašalintum problemą iš savo kelio. Išlaikyk savo visą dėmesį (!!) į savo viziją ir tikslą, kad ir kokia didžiulė problema bebūtų. Visiškai susikoncentruok ant sprendimo ir išeities iš situacijos, jokiais būdais neleisk sau nugrimzti į apmąstymus apie pačią problemą ir skausmą.

Kai pašalinsi kliūtį/problemą iš savo kelio, eik toliau link savo tikslo. Imkis iniciatyvos ir aktyvaus veiksmo, atkakliai dirbk ir daryk viską, kas įmanoma (ir net tai, kas tau kadaise atrodė, kad yra daugiau nei galėtum padaryti), kad pasiektum tikslą.

Sėkmingas tikslo pasiekimas turi atkaklumo ir nepaliaujamų pastangų kainą, ir sėkmę pasiekia tik tie, kurie yra pasiruošę mokėti tą kainą.

Kliūtys nėra lygios „STOP“ ženklui, bet jos yra tiesiog tai, ką kiekvienam iš mūsų reikia įveikti, ir viskas. Kliūtys gali trukdyti, apsunkinti ir pristabdyti tave, tačiau jos negali tavęs sustabdyti.

Vienintelis dalykas, kuris gali tave sustabdyti, esi tu pats.

Tad būk nesustabdomu. Tai – pasirinkimas.

Mano istoriją galite rasti čia: http://becomingunstoppable.org/ingos-istorija/

Laidą „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ https://www.youtube.com/watch?v=qGrbRt2vyOE&t=899s

Mano kalba motyvacinėje konferencjoje Moters Vizija 2020 “Nesustabdoma, Sėkminga, Laiminga. Pradėk!”

https://www.youtube.com/watch?v=U2clu63X9hs&feature=emb_logo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *