Dievas gali duoti mums sėkmę esant bet kokioms aplinkybėms

O kas reikalaujama iš mūsų?

Esu įkvėpta pasidalyti su jumis liudijimu, kuris mane eilinį kartą nustebino ir davė pamoką.

Liepos pradžioje, dėl labai karšto oro ir nenormaliai šalto oro kondicionieriaus (blogas derinys!!!) aš labai stipriai peršalau. Kiekvieną kartą įkvėpus oro skaudėjo trachėją. Baisus jausmas. Kai norėjau giliau įkvėpti, jutau skausmą ir pradėdavau kosėti. O kai tik pradėdavau kalbėti, prasidėdavo kosulio priepuoliai. Dėl kosulio negalėjau ramiai pasakyti net vieno sakinio.

Netrukus mane pakvietė dalyvauti internetinėje konferencijoje, kuri buvo suplanuota po poros savaičių. Buvau įsitikinus, kad tuo laiku jau būsiu sveika, ir sutikau dalyvauti. Laikui bėgant mano sveikata pagerėjo, bet kalbėti vis tiek negalėjau. Nenorėjau pavesti organizatorės, todėl neatšaukiau savo dalyvavimo ir laukiau iki paskutinės akimirkos, tikėdamasi, kad kosulys praeis ir viskas bus tvarkoj.

Bet kai atsikėliau konferencijos rytą, vos galėjau kalbėti. O vidurnaktį aš turėjau kalbėti 30 minučių be pertraukos. Kaip? Dieve, kaip aš kalbėsiu pusvalandį, jei negaliu pasakyti net paprasčiausio sakinio be kosulio priepuolių?

“Gal man geriau apskritai nedalyvauti? – pamaniau. – Į ką tai bus panašu, kai pranešėjas negali net pasakyti vienos minties be kosulio?” Aš parašiau konferencijos organizatorei apie savo sveikatą. Neatšaukiau savo dalyvavimo ir palikau jai pačiai nuspręsti ar geriau mane atšaukti, ar palikti viską, kaip planuota.

Organizatorė pasakė, kad atšaukti mano dalyvavimo neįmanoma ir kad man būtinai reikia ten būti. Ji sakė, kad melsis su savo bažnyčia už mano sveikatą. Kaip tik tą akimirką man parašė draugė Svetlana, teiraudamasi apie mano sveikatą. Paprašiau jos ir grupės melstis.

Tai buvo vienas iš tų atvejų, kai nebuvo kuo pasikliauti, išskyrus antgamtine Dievo pagalba. Aš pasakiau: „Viešpatie, jei aš turiu dalyvauti, tada Tu pats padaryk stebuklą, pašalink kosulį, kad galėčiau kalbėti ir perduoti žinią, kurią Tu mane įkvėpei pasidalyti“.

Atėjo laikas konferencijai, mane pristatė ir aš pradėjau kalbėti. Ir … stebuklas vyko tuo pat metu kai aš kalbėjau – bekalbant pastebėjau, kad aš galiu šnekėti be kosulio! Be to, aš net kalbėjau pilnu balsu! Tai neįtikėtina, nes beveik mėnesį kas kart kai įkvėpdavau giliau ar bandydavau kalbėti pilnu balsu, man buvo tokie kosulio priepuoliai, kad net sunku buvo juos sustabdyti. NEĮTIKĖTINA!

Viešpats turi galią mus palaiminti ir duoti sėkmę esant bet kokioms aplinkybėms. O kas reikalaujama iš mūsų, yra būti ištikimam savo įsipareigojimui.

Pamokos iš šios patirties

~ Dažnai, kai mūsų gyvenime kurį laiką vyksta kažkas blogo, mes pradedam priimti tai kaip normą, sakom “Ką jau padarysi.. yra kaip yra” Nesutikite su tuo ir nepriimkite to, bet šaukitės Dievo pagalbos, nesvarbu, ant kiek didelė problema ar ant kiek tikėtina, kad sprendimas/pagerėjimas ateis. Paprašykite kitų melstis už jus. Dievas gali padaryti stebuklą net paskutinę akimirką.

~ Jei nesijaučiate gerai arba kažkas užkerta kelią jums įvykdyti sprendimą, neatšaukite jo, nelaužykite savo įsipareigojimo sakydami, kad kažkas jums trukdo. Laikykitės duoto žodžio ir šaukitės Dievo pagalbos. Viešpats turi galią mus palaiminti ir duoti sėkmę esant bet kokioms aplinkybėms. O kas reikalaujama iš mūsų, yra būti ištikimam savo įsipareigojimui.

Ačiū Dievui, nuo to laiko kosulio priepuolių nebėra, jau sveika 🙂

Saugokit save, sekmės! ~ Inga

~*~

Ingos interviu apie jos istoriją, galite surasti: http://becomingunstoppable.org/media/

Ingos pranešimas konferencijoje “Moters Vizija 2020”: http://becomingunstoppable.org/moters-vizija-2020-nesustabdoma-sekminga-laiminga-pradek/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *