Kai kažkas kitas kaltas dėl tavo nesėkmės

Neretai galime išgirsti, kad kažkas kitas kaltas dėl mūsų nesėkmės. Dabar žiūrint atgal, aš matau, kad požiūris “Tas žmogus ar įvykis sugriovė gyvenimą” – iš tikrųjų gali stipriai pakenkti mums patiems.

Jeigu aš gyvenu su tokiu požiūriu, kad kažkoks žmogus ar įvykis sugriovė mano gyvenimą – ar aš stengsiuosi jį pakeisti? Ar aš dėsiu pastangas į tai, kad atstatyti arba bent pagerinti savo gyvenimą, jeigu aš esu įsitikinusi, kad viskas sugriauta..?

Nemanau.

Ypatingai, jei tu nematai jokios išeities ir atrodo neįmanoma. Paprastai daugelis pasilieka tam skausme, ir toliau plaukia pasroviui, kaltindami kažką kitą už jų sužlugusią karjerą, sugriautą gyvenimą. Bet tikėjimas, ryžtas niekada nepasiduoti ir atkaklus veiksmas gali pakeisti labai daug.

Netekus kojų autoavarijoje, neretai girdėdavau pasakymus “Avarija sugriovė tavo gyvenimą…taip gaila, tu dar tokia jauna…” Taip, sugriovė tuometinį gyvenimo etapą. Bet likusį gyvenimą…? Ne.

Šis video, tai vėl pokalbis iš širdies į širdį apie tai, koks VIENAS dalykas gali nulemti tavo ateitį po to, kai kažkas nepavyko, atsitiko, ir ypatingai kai kažkas kitas dėl to kaltas.

#IngaLizdenyte #wowuniversity #sėkmė #sėkmėspaslaptys

Kokį pasirinkimą tu darai, kai tau labai sunku?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *