Kaip aš įlipu į automobilį neturint kojų

Kai po avarijos turėjau toliau gyventi be kojų ir tik su viena ranka, atrodė, kad labai daug būtinų dalykų nebegalėsiu padaryti pati.

Įlipti į automobilį buvo vienas iš jų. Mano tėtis ant rankų perkeldavo mane iš vežimėlio į automobilį.

Nekenčiau jaustis tokia bejėge ir priklausyti nuo kitų dėl visko, ko man reikėjo. Bet jaučiausi neturinti kitos išeities. Nebegalėjau nieko padaryti be kitų pagalbos.

Bet tai buvo tiesa tik tol, kol nepakeičiau savo mąstymo. Užuot sakiusi sau „negaliu“, pradėjau sau sakyti „aš galiu ir aš tą padarysiu“ ir pradėjau ieškoti būdų, kaip savarankiškai padaryti viską, ką norėjau.

Tai buvo gyvenimą keičiantis sprendimas! Tiesiog savo mąstymo būdo ir klausimų, kuriuos sau uždaviau iškilus kliūtims ir iššūkiams pakeitimas, įgalino mane tapti savarankiška. Po avarijos tapau visiškai priklausoma nuo kito žmogaus dėl kiekvieno kasdienio poreikio, ir po trejų metų nuo tragedijos savarankiškai keliavau į kitą pasaulio galą ir  gyvenu savarankišką ir visavertį gyvenimą.

Mes apribojame save manydami, kad galimybės yra ribotos. Proveržis įvyksta tada, kai mes sąmoningai pradedame valdyti savo mąstymo būdą ir ieškome galimybių.

Neskubėkite sakyti sau, kad negalite kažko padaryti. Vietoj to, užduokite sau klausimą „KAIP aš galiu? Koks yra būdas? “ Tada ieškokite atsakymo, kol jį rasite. Pamatysite, kokį didžiulį pokytį tai padarys jūsų gyvenime.

Tai trumpas vaizdo įrašas, kuriame aš įsėdu į SUV automobilį ir į transporto priemonę, pritaikytą neįgaliųjų vežimėliams.

Nėra kojų ir viena veikianti ranka: kaip aš įlipu į automobilį

 

 

Book "UNSTOPPABE.It's a Choice

Mano knygoje „Nesustabdoma. Tai pasirinkimas“ (parašyta anglų kalba), galite perskaityti mano pilną istoriją-liudijimą. Tai yra įkvepianti istorija apie tragedijos įveikimą ir gyvenimo atkūrimą nepaisant kliūčių, skausmo ir nesibaigiančių iššūkių.

Ši knyga yra apie gyvą Dievą, kuris gali atstatyti tai, kas sugriauta, išgydyti giliausias sielos žaizdas ir pakeisti žmogaus gyvenimą, kad ir kokia beviltiška būtų padėtis. Istorija pasakoja apie ryžtą ir nenumaldomą atkaklumą, galintį prasiveržti per neįveikiamas kliūtis. Istorija pasakoja apie atsparumo galią, kuri gali jus pakelti ir nešti į priekį, nesvarbu, koks esate pavargęs ar kiek kartų krentate. Ši istorija yra apie neišmatuojamą Dievo gailestingumą ir malonę, net jei mes padarome siaubingą, neatleistiną klaidą. Galiausiai, ši knyga parodo mūsų priimamų sprendimų galią, kai atsiduriame pasirinkimo kryžkelėje.

2018 m. Gegužės mėn. „Nesustabdoma. Tai pasirinkimas“ gavo du garbingus paminėjimus biografijos / autobiografijos ir dvasinės / religijos kategorijose 2018 m. San Francisko knygų festivalyje, kuriame pagerbiamos geriausios pavasario knygos.

Knygą galima įsigyti https://amzn.to/2D5pfMa

~

Mano kalbos įrašas iš konferencijos „MOTERS VIZIJA 2020“ , yra apie tai, kaip nepasiduoti kai viskas tavo gyvenime sužlugo, ir galimybių pakeisti padėtį tiesiog nėra, kaip įveikti kliūtis ir pasiekti savo tikslą, kaip būti nesustabdomu ir įgyvendinti savo viziją.
Dažnai galime išgirsti žmones sakant “Nepasiduok!”, bet KAIP nepasiduoti? Tikiuosi mano istorija jus įkvėps ir praktiniai patarimai duos kryptį ir įgalins jus KOVOTI IR NUGALĖTI.

~

Po skrydžio nuo Vilniaus Tauro kalno 160 kilometrų per valandą greičiu, ir dar kai kelią aptraukęs plikledis, nieko gero nelauk. Bet Ingai Lizdenytei (42 m.) likimas pakišo pagalvę. Tiesa, daug ašarų ir kančių ta pagalvė sugėrė, kol mergina vėl atsistojo ant kojų, rašoma „Lietuvos ryto“ žurnale „Stilius“.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/stilius/atvirai/2019/11/23/news/tragiskai-pasibaigusi-avarija-pakeite-ingos-lizdenytes-gyvenima-ant-koju-atsistojo-amerikoje-12431648/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *