Nesitaikyk su kliūtimis. Nugalėk jas

Per savo gimtadienį turėjau dar vieną įdomią patirtį, kuri buvo puikus priminimas, kad reikia nesitaikyti su kliūtimis, bet verčiau jas nugalėti.  Nereikia susitaikyti  su tuo kas yra mažiau, nei mes iš tikrųjų galime turėti.

Mano gimtadienio proga draugės suorganizavo dieną San Franciske su daugybe staigmenų. Vienas iš mūsų dienos planų buvo kruizas įlankoje su įspūdingais San Francisko ir Auksinių Vartų tilto vaizdais. Aš jau buvau šiame kruize ir buvau įsitikinus, kad galiu būti pirmo aukšto denyje, kur plauki po atviru dangumi ir visi kraštovaizdžiai prieš tave kaip ant delno. 

Deja, įlipus į laivą netikėta staigmena …. tai buvo kitokio tipo laivas, ir jis neturėjo išėjimo į denį pirmame aukšte. Po atviru dangumi denis tik antrame aukšte.  O lifto judantiems neįgaliųjų vežimėliuose nebuvo.

Taigi į antrą aukštą nepateksiu.  Neturiu galimybės patirti viso šio kruizo grožio.

Pasirinkimas –  arba merginos bus antrame aukšte, o aš viena būsiu pirmame aukšte, žiūrėsiu pro langą, arba mes visos būsime pirmame aukšte viduje … žiūrėsime į įspūdingo grožio vaizdus pro purvinus langus.

Dvi iš mūsų keturių  nusprendė greitai užbėgti į antrą aukštą, kad padaryti bent keletą nuotraukų, ir tada grįžti į pirmąjį aukštą būti su manimi. 

 Ar žinote, ko išmokau po autoavarijos?

NEPRIIMTI TAU PASAKYTO “NE” BE KOVOS UŽ TAI, KO TROKŠTI.

 Nesitaikykite su kliūtimis.

 Kliūtys negali jūsų sustabdyti, nebent leisite joms jus sustabdyti.  Kliūtys nėra tas dalykas, kuris turi galutinį žodį apie jūsų situaciją.  Paskutinis žodis yra už jūsų – už JŪSŲ SPRENDIMO, ką ketinate daryti su šiomis kliūtimis.

 Taigi, nusprendžiau rasti būdą patekti į antrą aukštą.  Su drauge Anželika greitai suradom strategiją, kaip aš galiu nulipti iš neįgaliųjų vežimėlio ant grindų ir laiptais žingsnis po žingsnio užlipti į antrą aukštą, ir po to Anželikai užnešus vežimėlį į antrą aukštą, atgal įsėsti į savo ‘bimerį’ ir išeiti į denį.

  Jei negali bėgti – turi eiti.  Jei negali vaikščioti, tuomet šliaužk, tiesa?  Mes turime padaryti viską, kad judėtume į priekį.

  Taigi, padedama Anželikos (kaip gera turėti nesustabdomus draugus! ), slapta nuo kitų dviejų draugių greitai užlipau į antrą aukštą, kad visos mes, merginos, galėtume mėgautis kruizu ir kvapą gniaužiančiais vaizdais.

 Pažiūrėkite draugių reakcijos vaizdo įrašą!  Neįkainojama!  :))

 Kruizas buvo fantastiškas! 

Toji plona riba, kuri skyrė ar aš turėsiu gražų pilną įspūdžių kruizą ar liūdną pro purvinus langus buvo tik vienas dalykas – pasirinkimas nenusileisti kliūtims bet jas įveikti.

Jei prieš jus išliko kliūtys, nenusileiskit joms. Nuspręskite įveikti kliūtis mintyse turėdami savo tikslą kaip jau pasiektą. VISADA PASIRINKITE KOVOTI, KAD PASIEKTUMĖTE TAI, KO NORITE.

Nesitaikykite su tuo kas yra mažiau, nei galite turėti!

  • San Francisco from cruise boat, scyscrapers and Bay Bridge in the horizon
  • Inga Lizdenyte with her friends on a cruise boat's second floor deck
  • Golden Gate Bridge
  • Inga Lizdente with her friend on the cruise boat's deck, rejoicing over overcoming obstacles
  • sailor in the Bay conquering waves, Goden Gate bridge in the horizon

Book "UNSTOPPABE.It's a Choice

Mano knygoje „Nesustabdoma. Tai pasirinkimas“ (parašyta anglų kalba), galite perskaityti mano pilną istoriją-liudijimą. Tai yra įkvepianti istorija apie tragedijos įveikimą ir gyvenimo atkūrimą nepaisant kliūčių, skausmo ir nesibaigiančių iššūkių.

Ši knyga yra apie gyvą Dievą, kuris gali atstatyti tai, kas sugriauta, išgydyti giliausias sielos žaizdas ir pakeisti žmogaus gyvenimą, kad ir kokia beviltiška būtų padėtis. Istorija pasakoja apie ryžtą ir nenumaldomą atkaklumą, galintį prasiveržti per neįveikiamas kliūtis. Istorija pasakoja apie atsparumo galią, kuri gali jus pakelti ir nešti į priekį, nesvarbu, koks esate pavargęs ar kiek kartų krentate. Ši istorija yra apie neišmatuojamą Dievo gailestingumą ir malonę, net jei mes padarome siaubingą, neatleistiną klaidą. Galiausiai, ši knyga parodo mūsų priimamų sprendimų galią, kai atsiduriame pasirinkimo kryžkelėje.

2018 m. Gegužės mėn. „Nesustabdoma. Tai pasirinkimas“ gavo du garbingus paminėjimus biografijos / autobiografijos ir dvasinės / religijos kategorijose 2018 m. San Francisko knygų festivalyje, kuriame pagerbiamos geriausios pavasario knygos.

Knygą galima įsigyti https://amzn.to/2D5pfMa

~

Mano kalbos įrašas iš konferencijos „MOTERS VIZIJA 2020“ , yra apie tai, kaip nepasiduoti kai viskas tavo gyvenime sužlugo, ir galimybių pakeisti padėtį tiesiog nėra, kaip įveikti kliūtis ir pasiekti savo tikslą, kaip būti nesustabdomu ir įgyvendinti savo viziją.
Dažnai galime išgirsti žmones sakant “Nepasiduok!”, bet KAIP nepasiduoti? Tikiuosi mano istorija jus įkvėps ir praktiniai patarimai duos kryptį ir įgalins jus KOVOTI IR NUGALĖTI.

~

Po skrydžio nuo Vilniaus Tauro kalno 160 kilometrų per valandą greičiu, ir dar kai kelią aptraukęs plikledis, nieko gero nelauk. Bet Ingai Lizdenytei (42 m.) likimas pakišo pagalvę. Tiesa, daug ašarų ir kančių ta pagalvė sugėrė, kol mergina vėl atsistojo ant kojų, rašoma „Lietuvos ryto“ žurnale „Stilius“.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/stilius/atvirai/2019/11/23/news/tragiskai-pasibaigusi-avarija-pakeite-ingos-lizdenytes-gyvenima-ant-koju-atsistojo-amerikoje-12431648

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *