Kaip Gyventi Susiduriant su Nuolatiniais Iššūkiais?

Gyvenimas kupinas iššūkių, tačiau tai, ar gyvename mėgaudamiesi sėkme ir progresu, ar gyvename tarsi užstrigę ir nelaimingi, stipriai priklauso nuo to, kaip mes elgiamės susidūrus su iššūkiais.

Šiame video įraše, švenčiant savo 2-ąjį gimtadienį – 24-ąsias tragedijos metines – pasidalinsiu su jumis įžvalgomis ir patarimais, kas įgalina mane gyventi pergalingą gyvenimą nepaisant fizinės negalios. Šie patarimai gali būti naudingi visiems, ne tik tiems, kurie turi fizinę negalią. Nesvarbu, ar sprendžiate fizines, asmenines ar profesines problemas, yra būdų, kaip su jomis susidoroti ir dėka jų augti. Šiame video dalinuosi koks mąstymo būdas, įgalins jus įveikti iššūkius, o ne jiems pasiduoti.

Daugiau video:

Skaityti:

3 praktiniai patarimai kaip sėkmingai praeiti kliūčių ir problemų laikotarpį

Įdėti pastangas ir veikti ar tikėti, kad Dievas pats viską sutvarkys?

Button to buy the book "UNSTOPPABLE. It' a choice"

Mano knyga „Nesustabdoma. Tai pasirinkimas“ (parašyta anglų kalba), jau greitai bus išleista lietuvių kalba. Knygoje galite perskaityti mano pilną istoriją-liudijimą. Tai yra įkvepianti istorija apie tragedijos įveikimą ir gyvenimo atkūrimą nepaisant kliūčių, skausmo ir nesibaigiančių iššūkių. Istorija pasakoja apie ryžtą ir nenumaldomą atkaklumą, galintį prasiveržti per neįveikiamas kliūtis. Istorija pasakoja apie atsparumo galią, kuri gali jus pakelti ir nešti į priekį, nesvarbu, koks esate pavargęs ar kiek kartų krentate. Ši knyga yra apie gyvą Dievą, kuris gali atstatyti tai, kas sugriauta, išgydyti giliausias sielos žaizdas ir pakeisti žmogaus gyvenimą, kad ir kokia beviltiška būtų padėtis. Ši istorija yra apie neišmatuojamą Dievo gailestingumą ir malonę, net jei mes padarome siaubingą, neatleistiną klaidą. Galiausiai, ši knyga parodo mūsų priimamų sprendimų galią, kai atsiduriame pasirinkimo kryžkelėje. 2018 m. Gegužės mėn. „Nesustabdoma. Tai pasirinkimas“ gavo du garbingus paminėjimus biografijos / autobiografijos ir dvasinės / religijos kategorijose 2018 m. San Francisko knygų festivalyje, kuriame pagerbiamos geriausios pavasario knygos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *