Kas man padėjo įveikti netektį, fizinę negalią ir kardinaliai pakeisti gyvenimą

Sveiki! Dar vienas video jūsų įkvėpimui apie tai, kas man padėjo įveikti netektį, fizinę negalią ir kardinaliai pakeisti gyvenimą. Praktiški patarimai, ką galite panaudoti savo gyvenime.

Mano ir daugelio kitų istorija parodo, kad tai, kaip mūsų gyvenimas klostysis po to, kai nutinka kažkoks mums skausmingas įvykis, priklauso nuo to, kaip mes į visa tai žiūrėsime ir ką mes darysime po to.

O tai, kaip mes žiūrėsime į viską ir ką darysime – priklauso nuo mūsų mąstymo. Mano gyvenimas po avarijos pradėjo keistis tada, kai pradėjo keistis tai, kaip aš mąsčiau.

Šiame video dalinuosi savo patirtimi reabilitacijos centre praėjus porai mėnesių po autoavarijos, kas įkvėpė mane kovoti už savo gyvenimą. Galiausiai, tai įgalino mane įveikti visas kliūtis ir su Dievo pagalba visiškai pakeisti tuo metu sugriautą gyvenimą nepaisant nepalankių aplinkybių ir didžiulių kliūčių.

Daugiau video

Kviečiu aplankyti mano YouTube kanalą, prisijunkite, kad gautumėte visus video, ir man tai padės pasiekti daugiau žmonių. Ačiū už palaikymą ir iki greito!
 
 

Daugiau Skaityti

3 praktiniai patarimai kaip sėkmingai praeiti kliūčių ir problemų laikotarpį

Nesitaikyk su kliūtimis. Nugalėk jas

Button to buy the book "UNSTOPPABLE. It' a choice"

Mano knyga „Nesustabdoma. Tai pasirinkimas“ (parašyta anglų kalba), jau greitai bus išleista lietuvių kalba. Knygoje galite perskaityti mano pilną istoriją-liudijimą. Tai yra įkvepianti istorija apie tragedijos įveikimą ir gyvenimo atkūrimą nepaisant kliūčių, skausmo ir nesibaigiančių iššūkių. Istorija pasakoja apie ryžtą ir nenumaldomą atkaklumą, galintį prasiveržti per neįveikiamas kliūtis. Istorija pasakoja apie atsparumo galią, kuri gali jus pakelti ir nešti į priekį, nesvarbu, koks esate pavargęs ar kiek kartų krentate. Ši knyga yra apie gyvą Dievą, kuris gali atstatyti tai, kas sugriauta, išgydyti giliausias sielos žaizdas ir pakeisti žmogaus gyvenimą, kad ir kokia beviltiška būtų padėtis. Ši istorija yra apie neišmatuojamą Dievo gailestingumą ir malonę, net jei mes padarome siaubingą, neatleistiną klaidą. Galiausiai, ši knyga parodo mūsų priimamų sprendimų galią, kai atsiduriame pasirinkimo kryžkelėje. 2018 m. Gegužės mėn. „Nesustabdoma. Tai pasirinkimas“ gavo du garbingus paminėjimus biografijos / autobiografijos ir dvasinės / religijos kategorijose 2018 m. San Francisko knygų festivalyje, kuriame pagerbiamos geriausios pavasario knygos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *