LITHUANIAN/LIETUVIŲ

Inga in a wheelchair, near the Golden Gate bridge in San Francisco. She is posing for a photo.

Inga Lizdenytė – Konferencijų Pranešėja, knygos Autorė bei Gyvenimo Koučeris. Inga gimė ir užaugo Vilniuje, Lietuvoje. Nuo 2005 metų ji gyvena Kalifornijoje, JAV. Be gimtosios lietuvių kalbos, ji laisvai kalba anglų ir rusų kalbomis.

Remdamasi savo asmenine patirtimi, Inga dalinasi žinia įkvėpimo, asmens tobulėjimo bei įgalinimo ir krikščioniškojo tikėjimo temomis. Ingos misija yra įkvėpti kitus savo išskirtine istorija, dalytis tikėjimo žinia, kad sustiprinti kitų tikėjimą Dievu bei įgalinti žmones atlaikyti gyvenimo smūgius, įveikti kliūtis bei sunkumus, ir pasiekti tikslus bei savo viziją.

Baigus Tarptautinę Koučingo Akademiją Inga teikia koučingo paslaugas, kad įgalinti kitus tikėti, veikti ir pasiekti savo tikslus.

2018 m. Vasario mėn. Inga išleido savo knygą „NESUSTABDOMA. Tai pasirinkimas “ (angl. „UNSTOPPABLE. It‘s a Choice“).

“NESUSTABDOMA. Tai pasirinkimas” –  įkvepiantis memuaras ir asmeninio tobulėjimo knyga, paremta autorĖs krikščionišku tikėjimu. Jame Inga atvirai pasakoja savo istoriją apie tai, ką jai teko išgyventi po tragedijos, kaip ji nugalėjo gilią depresiją ir sukūrė trokštamą gyvenimą nepaisant to, kad ji ne kartą buvo atsidūrusi beviltiškoje padėtyje ir jos atstatyto gyvenimo vizija atrodė nerealistiška ir neįgyvendinama. “Nesustabdoma. Tai pasirinkimas” siekia įkvėpti, įgalinti skaitytoją būti stipriam ir būti nesustabdomam siekiant tikslų, bei uždegti tikėjimą Dievu.

2018 m. Gegužės mėn., San Fransisko Knygų Festivalyje 2018, kuriame buvo išrinktos geriausios pavasario knygos, Ingos knyga „NESUSTABDOMA. Tai pasirinkimas “ buvo apdovanota dviem garbingais paminėjimais biografijos/autobiografijos ir dvasinės/religinės kategorijose.

Šiuo metu knyga yra verčiama į lietuvių kalbą. Kol kas ją galima įsigyti anglų kalba, internetinėje parduotuvėje Amazon. Knygą galima įsigyti su kietu viršeliu, minkštu viršeliu ir elektroninę knygą.

Šiame tinklalapyje rasite video, media straipsnius bei laidas, ir taip pat Ingos blog’ą.

Norint susisiekti su Inga, rašykite Inga@BecomingUnstoppable.org, arba skambinkite tel. +1 (707) 490-5145.