MOTERS VIZIJA 2020 ~ Nesustabdoma, Sėkminga, Laiminga. Pradėk!

Šis video, mano kalbos įrašas iš konferencijos „MOTERS VIZIJA 2020“ , yra apie tai, kaip nepasiduoti kai viskas tavo gyvenime sužlugo, ir galimybių pakeisti padėtį tiesiog nėra, kaip įveikti kliūtis ir pasiekti savo tikslą, kaip būti nesustabdomu ir įgyvendinti savo viziją.

Dažnai galime išgirsti žmones sakant “Nepasiduok!”, bet KAIP nepasiduoti?

Kaip nepasiduoti, kai tavo gyvenimas atrodo sužlugdytas ir tu visiškai nematai šviesios ateities?

Kaip nepasiduoti, kai tavo tikslas atrodo neįmanomas, ir aplink visi tikina tave, kad tavo vizija yra neįgyvendinama iliuzija, kad tu negali, tau nieko nesigaus, kad tau reikia mesti savo siekius ir susitaikyti su tuo, kad tai neįmanoma?

Kaip nepasiduoti ir nepalūžti, kai iššūkiai atrodo didesni nei tavo realios galimybės jas įveikti?

Tai, apie ką kalbu, nėra paprasčiausiai teorija, bet išgyventa. Po tragiškos autoavarijos, kuri pasiglemžė beveik pusę mano kūno ir visiškai sugriovė mano tuometinį gyvenimą, daug kas sakė, kad avarija sugriovė mano gyvenimą. Iš tikrųjų, buvo baisu ir skausmas yra sunkiai nusakomas žodžiais. Bet aš nusprendžiau, kad nepasiduosiu ir sukursiu tokį gyvenimą, kokio aš trokštu nežiūrint į nieką.

Ir iš tikrųjų, toji tragedija, 2000-ųjų vasarį sukrėtusi Lietuvą, tapo mano neįtikėtinos gyvenimo kelionės pradžia.

Beatstatant savo gyvenimą po tragedijos, teko patirti daug fizinio skausmo, netekties bei emocinio skausmo, ir tai pat susidūriau su didžiulėmis kliūtimis ir gyvenimo iššūkiais. Pasirinkimas kovoti ir būti nesustabdoma įgalino mane, ir su Dievo pagalba aš viską  sėkmingai įveikiau ir įgyvendinau savo tikslus ir viziją nežiūrint į nieką.

Šiandien turiu didžiulį norą ir naują viziją – dalintis savo patirtimi bei praktiniais patarimais su kitais, kad kiti galėtų padaryti tą patį: neleisti jokiems gyvenimo lūžiams sugriauti jų gyvenimo ir būti nesustabdomais savo siekiuose.

Tikiuosi mano istorija jus įkvėps ir praktiniai patarimai duos kryptį ir įgalins jus KOVOTI IR NUGALĖTI.

Jei esate suinteresuoti pakviesti mane kaip pranešėją jūsų renginyje/ vebinare online, su manimi galite susisiekti el. paštu: Inga@BecomingUnstoppable.org, tel. +1 (707) 490-5145.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *